Chłodzenie CPU

SilentiumPC Navis Pro 240 to zamknięty, wysokowydajny system chłodzenia cieczą, typu AIO LC (All-In-One Liquid Cooling), przeznaczony do najwydajniejszych procesorów dostępnych na rynku przy zachowaniu wysokiej kultury pracy. Skompletowany, złożony i wypełniony fabrycznie specjalną cieczą zestaw Navis, pozwala użytkownikowi cieszyć się nieosiągalnymi dla chłodzenia powietrzem warunkami działania już po kilku minutach montażu – bez dalszej konieczności jakiejkolwiek dalszej ingerencji ze strony użytkownika.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Waga: 0,652 kg
Obroty wentylatora: 800 - 2200 RPM (+/- 10%)
Przepływ powietrza: 20,13 - 86,5 CFM (+/- 10%)
Głośność: 19,35 dB(A) max.
Typ łożyska: FDB - Fluid Dynamic Bearing
Złącze: 4 pin PWM
TDP: 180 W

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

8   oplacalnosc   kultura pracy

Wentylatory Serii AiRazor charakteryzują się wysoką jakością wykonania i przystępną ceną. Zastosowano bardzo dobre łożysko FDB (Fluid Dynamic Bearing), które cechuje się długą żywotnością, konstrukcja jest wyciszona przez antywibracyjne podkładki gumowe. Jeżeli ktoś ma ochotę jeszcze bardziej zniwelować drgania wentylatora, producent dodaje zestaw silikonowych kołków montażowych. Seria AiRazor zasilana jest 4-pinową wtyczką. Oznacza to, że możemy sterować prędkością obrotową sygnałem PWM.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

8   rekomendacja   kultura pracy   jakosc

Firma Noctua została założona w 2005 roku w Austrii przez kilku entuzjastów cichego chłodzenia, którzy mieli dosyć głośnych wentylatorów o niskim przepływie powietrza oraz radiatorów na procesory, które nawet mimo dużych rozmiarów nie potrafią nawet pobrać kilkudziesięciu watów ciepła. Nazwa producenta wzięła się od ateńskiej bogini Noctui, która reprezentowała mądrość, naukę i strategię. Z takim także podejściem firma przez wiele lat opracowywała wiele produktów od podstaw, przez co wszystkie produkty są dopracowane do końca oraz wysokiej jakości. Może to potwierdzić chociaż fakt, że firma jako jedyna na świecie daje na swoje chłodzenia sześć lat gwarancji. Pracując od podstaw Noctua przez lata prób i doświadczeń opatentowała wiele technologii zmniejszających hałas i poprawiających przepływ powietrza jak specjalne ciche łożyska SSO, wierniki wspomagające przepływ powietrza Nine Blade czy technologię SCD wykorzystywaną w silnikach wentylatorów. Przez perfekcjonistyczne podejście i planowanie produktów od podstaw Noctua jest dzisiaj jednym z najbardziej szanowanych producentów z chłodzenia procesorów i wentylatorów. Ich produkty nieraz zdobywały rekomendacje w wielu testach porównawczych w różnych gazetach i serwisach o sprzęcie komputerowym.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla CIebie!

Wentylator LC-POWER LC-CF-120-TUBE

Krzysztof OpackiOd 13 lat aktywny dziennikarz.

Krzysztof OpackiOd 13 lat aktywny dziennikarz.

Łukasz SierantNajlepsze testy zasilaczy w Polsce.

Krzysztof OpackiOd 13 lat aktywny dziennikarz.